Мешканець Запоріжжя розповів, як захворів на COVID-19 після вакцинації

Перш ніж зробити щеплення, Олександр вагався не один місяць. Та все ж у червні зважився на першу дозу, вже за місяць зробив і другу. Перевірити ефективність вакцини у дії довелось вже дуже скоро.

Штам Дельта, на який хворіла родина Олександра, все частіше вражає і молодь, зокрема, дітей. 8-річна онука чоловіка цієї осені також перехворіла на COVID-19. Утім, за словами медиків, найтяжче коронавірус переносять саме пацієнти віком від 60 років. Олександру наразі 62.

“Вирішили вакцинуватися після того, як важко перехворіли, відчули, як це складно і погано, коли дихати нічим. По 2 тижні висока температура. Є ось у мене товариш хороший, давно ми з ним знаємо один одного, працюємо. Так у нього 10 днів висока температура”, – розповів слюсар з ремонту металургійного обладнання цеху гарячої прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Войтович.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanec-zaporizhzhja-rozpoviv-jak-zahvoriv-na-covid-19-pislja-vakcinacii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanec-zaporizhzhja-rozpoviv-jak-zahvoriv-na-covid-19-pislja-vakcinacii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top