Мешканець Запоріжжя шпигував за розташуванням кораблів ЗСУ на Одещині для ворожої розвідки

За даними слідства, у березні 2023 року представники російських спецслужб завербували мешканця Запоріжжя, який працював далекобійником на одному з місцевих підприємств.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури.

Чоловіка вдалося завербувати через знайомого, який залишився на тимчасово окупованій території області. Запоріжець приховано фіксував розташування підрозділів ЗСУ та бойової техніки.

Наприкінці лютого 2024 року він отримав завдання щодо встановлення місць дислокації броньованих артилерійських катерів ВМС України в Одеській області. Скориставшись своїм робочим відрядженням до Одеси, підозрюваний зібрав необхідні для ворога розвіддані.

Також він систематично інформував свого «куратора» про місця дислокації та переміщення Сил оборони України на території Запоріжжя. Здійснював дорозвідку на місцях ракетних уражень інфраструктури.

За кожне виконане доручення отримував грошову винагороду до 10 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали чоловіка в порядку ст. 208 КПК України на етапі підготовки до чергової передачі ворогу зібраних розвідданих. Наразі суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanets-zaporizhzhia-shpyhuvav-za-roztashuvanniam-korabliv-zsu-na-odeshchyni-dlia-vorozhoi-rozvidky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top