Мешканка Мелітополя пішла на співпрацю з окупантами та очолила один з освітніх закладів

Офіційні органи розпочали розслідування випадку, пов’язаного зі співпрацею жительки тимчасово окупованої території Мелітопольського району з окупантами. Вистановлено, що 44-річна вчителька іноземної мови прийняла участь у керуванні місцевим навчальним закладом, впроваджуючи освітній процес та виховну роботу відповідно до стандартів освіти російської федерації.

Після вторгнення російських військ у Мелітополь та район, ця жінка підтримала нову владу і виявила свою підтримку, зайнявши посаду керівника «Государственного казенного учреждения Запорожской области «Константиновская средняя общеобразовательная школа № 2», повідомляє пресслужба ГУНП у Запорізькіцй області.

Вона організувала освітній процес відповідно до російських стандартів і програм, використовуючи виключно російську мову. Жінка публічно демонструвала свою симпатію та прихильність окупаційній владі, організовуючи події, спрямовані на прославлення росії. Крім того, вона активно просувала символіку окупантів у приміщенні школи та підписувала відповідні документи.

Відповідно до Кримінального кодексу України, жінці повідомлено про підозру у злочині, передбаченому частинами 3 і 6 статті 111-1 (Колабораційна діяльність), загрожує до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням певних прав та конфіскацією майна. Розслідування поки триває, а органи правопорядку продовжують збирати докази у цій справі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanka-melitopolia-pishla-na-spivpratsiu-z-okupantamy-ta-ocholyla-odyn-z-osvitnikh-zakladiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top