Мешканка Мелітополя розповіла, як її сину робили операцію без наркозу

У тимчасово окупованому Мелітополі пацієнтів, яких треба оперувати, лікарі переважно відправляють до Криму. Місцева мешканка поділилася досвідом, який отримав її син під час видалення грижі.

На тимчасово окупованих територіях на півдні України не вистачає кваліфікованого медперсоналу, а також медикаментів. А через великі втрати російських військових на фронті, ці проблеми набули катастрофічного масштабу, адже першочергово допомогу отримують саме ворожі військові.

Зокрема, потрапити на лікарняне ліжко в плановому порядку люди із хронічними захворюваннями практично неможливо. А тим, кому потрібна операція, відправляють до Криму, повідомляє «Ріа Мелітополь».

Мешканка Мелітополя розповіла, що так сталося і з її сином, якому видаляли грижу в одній з сімферопольських лікарень. Шокуюче, але операцію робили без застосування наркозу:

На головній — фотоілюстрація

Нагадаємо, росіяни планують будувати нову залізничну гілку з ростова-на-дону через такі тимчасово окуповані українські міста, як Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь, з метою забезпечення «сухопутного коридору» до Криму та налагодження логістики.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/meshkanka-melitopolia-rozpovila-iak-ii-synu-robyly-operatsiiu-bez-narkozu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top