Мешканка запорізької багатоповерхівки рік потерпає від дощу у власній квартирі: що відбувається

Ірина Бова мешкає у будинку на вулиці Олександрівській, 114. Проблеми в її квартирі почалися торік – зі стелі під час дощів постійно тече вода. І щодня ситуація гіршає. Будинок обслуговує керуюча компанія “Місто для людей”. Жінка каже: неодноразові звернення не давали й не дають жодних результатів. Лише одного разу там пообіцяли допомогти та запланували ремонтні роботи на квітень.

У керуючій компанії не тільки добре знають про проблему, каже Ірина, а й називають конкретну причину. Та пояснюють, що чималою проблемою є і заборгованость всього будинку, яка становить близько 85 тисяч гривень. виходом для мешканців стане або підписання договору про реструктуризацію заборгованості або ж укладання індивідуального договору.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanka-zaporizkoi-bagatopoverhivki-rik-poterpaie-vid-doshhu-u-vlasnij-kvartiri-shho-vidbuvaietsja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meshkanka-zaporizkoi-bagatopoverhivki-rik-poterpaie-vid-doshhu-u-vlasnij-kvartiri-shho-vidbuvaietsja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top