Мешканка Запорізької області стала майстринею з виготовлення величезних квітів

Вражає у спеціальній кімнаті не тільки кількість виробів, а і їх розмір. Авторка цієї краси — Світлана Філоненко. Великими або як їх ще називають ростовими квітами Світлана захопилась «три роки тому. Спочатку» навчилася робити квіти з паперу. Далі «— й з інших матеріалів. Сьогодні Світлана виготовляє квіти для прикрашання залів, весільних декорацій, робить елементи декору для хореографічних чи театральних постановок. І навіть – абажури для електросвітильників. У колекції — троянди різних видів, маки, волошки, орхідеї, піони, ранункулюси.

У процесі виготовлення квітів жінка працює з двома основними матеріалам —» ізолоном та фоаміраном. Вони дозволяють надавати необхідну форму і об’єм пелюсткам, іншим деталям майбутніх квітів. На допомогу майстрині приходить й цілий арсенал спеціального обладнання. Без будівельного фену тут точно нікуди.

Світлана зізнається захоплення не з дешевих. Часто на пошуки матеріалів необхідного кольору чи» розміру йде кілька днів.» «Жінка постійно навчається новим технікам і мріє» відкрити свою власну майстерню чи навіть школу, де зможе давати майстер-класи й навчати інших створювати подібну красу. А ще Світлана упевнена, що мода на такі квіти — це надовго, адже» вони —» чудова альтернатива живим рослинам.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanka-zaporizkoyi-oblasti-stala-majstrineyu-z-vigotovlennya-velicheznih-kvitiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top