Мешканці багатоповерхівок Запоріжжя пішли на компроміс з керуючою компанією заради працюючих ліфтів

Керуюча компанія «Місто для людей» погодилася взяти на себе ремонт ліфтів, термін експлуатації яких перевищив 25 років. Таких об’єктів, які за правилами повинні вивести з експлуатації,  30. Але комунальники знайшли вихід із ситуації та доклали зусиль для того, щоб мешканці багатоповерхівок не залишилися без підйомників. Мешканці таких домів також пішли на зустріч керуючій компанії.

Так, в одному з будинків досягли домовленості на таких умовах, що компанія ремонтує ліфт за власні кошти, а мешканці будинку за це сплачують борг, який накопичився в них перед «Містом для людей». Ефект такої співпраці сторони відчули одразу: в домі почали ремонт ліфту, а компанія отримала вже 25% від суми боргу.

Вартість ремонту двох проблемних підйомників — понад 20 тисяч гривень. За ці кошти замінили канати, шкіф обмежувача швидкості в машинному відділенні, відремонтували підлогу в кабіні та замінили освітлення. Ремонтні роботи продовжили термін служби ліфтів ще на 4 роки.

Даний об’єкт — не єдиний, де КП «Наше місто» забезпечує ремонт ліфтів. За аналогічною домовленістю вже відремонтували 17 ліфтів, ще 2 зараз перебувають у ремонті, 11 ліфтів — у плані на червень. Таким чином підприємство закриє проблему з 30 старими ліфтами.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkantsi-bagatopoverhivok-zaporizhzhya-pishli-na-kompromis-z-keruyuchoyu-kompaniyeyu-zaradi-pratsyuyuchih-liftiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top