Мешканці двох під’їздів будинку на вулиці Європейській знайшли секрет, як зберегти дружні відносини упродовж десятиліть

Їх об’єднує спільне бажання робити свій будинок кращим. Цими вихідними мешканці будинку взяли участь у другому етапі конкурсу «Чистий під’їзд» від громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Участь у конкурсі від «Зеленого центру» кілька тижнів тому дала у під’їзді №2 старт великим змінам. До благоустрою долучились мешканці усіх 9 поверхів. Картини — авторські, від талановитої сусідки. А квіти збирали усім під’їздом, тому на кожному поверсі тут панує свій настрій та пора року.

За свої старання люди отримали нові поштові скриньки та килимки від «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя». За порадою сусідів взяти участь у конкурсі вирішили і мешканці під’їзду № 3.

Люди отримують усе необхідне для прибирання: відра, ганчірки, миючі засоби. На роботу мають 3 години. Кажуть: цього часу вдосталь, адже щодня слідкують за чистотою у своєму під’їзді. А ще зізнаються: спільна праця — їхній секрет добрих відносин упродовж багатьох років. Завдяки своїм ініціативам та співраці з депутатами міської ради, почали термомодернізацію будинку та наведення ладу на подвір’ї.

Робота у під’їзді кипить від першого до дев’ятого поверху. А тим часом експерти «Зеленого центру» спілкуються з мешканцями та дізнаються про їхні захоплення.

З гарним настроєм та азартом від змагання прибирання закінчують вчасно. Свій приз мешканці отримають за кілька тижнів. У «Зеленому центрі» кажуть: конкурс виявився неабияк популярним. Загалом участь в двох його етапах взяло близько 120 під’їздів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkantsi-dvoh-pidyizdiv-budinku-na-vulitsi-yevropejskij-znajshli-sekret-yak-zberegti-druzhni-vidnosini-uprodovzh-desyatilit/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top