Метінвест розпочинає співпрацю з австрійським дослідним центром К1-МЕТ для зменшення свого вуглецевого сліду

Метінвест, міжнародна вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, уклала меморандум про співпрацю з K1-MET, провідним австрійським дослідним центром в металургії, для реалізації спільних проектів зі скорочення викидів парникових газів в сталеливарній промисловості згідно Європейському зеленому курсу. Меморандум був підписаний в ході міжнародного форуму «Декарбонізація сталевої індустрії: виклик для України», який пройшов в Києві 14 липня 2021 року.

В рамках довгострокової стратегії розвитку виробництва сталі без викидів Метінвест має намір підвищити стійкість своїх виробничих потужностей і зацікавлений у впровадженні нових технологій для зниження впливу на навколишнє середовище. Тим часом, К1-МЕТ володіє широкою експертизою та досвідом в реалізації науково-дослідних проектів в сфері енергоефективності, економіки замкнутого циклу, уловлювання, зберігання і використання вуглецю, кліматично нейтрального виробництва металів і інших суміжних областях у співпраці з провідними промисловими гравцями, дослідницькими організаціями та інститутами.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

– Ми усводомлюємо гостру необхідність знижувати негативний вплив металургійного виробництва на навколишнє середовище. Метінвест постійно вивчає різні технологічні рішення для скорочення викидів сьогодні і в майбутньому. Партнерство з K1-MET є важливою частиною комплексного підходу до декарбонізації сталеливарної промисловості в довгостроковій перспективі, і ми будемо продовжувати розвивати цей та інші напрямки.

Генеральний директор K1-MET Томас Бюрглер:

– Паризька хартія 2015 року про обмеження зростання глобальної середньої температури до 1,5 ° C до 2100 року, а також Європейський зелений курс 2019 року, мета якого – зробити Європу вуглецево-нейтральної до 2050 року, підкреслюють серйозні виклики для ресурсномісткої промисловості. Програма досліджень і розробок в металургійному центрі експертизи K1-MET орієнтована на кліматичні завдання, цілі сталого розвитку та потреби наших промислових партнерів.

Проекти об’єднують вуглецево-нейтральні технології, економіку замкнутого циклу і цифровизацию для сталого виробництва сталі. Стратегічні дослідження дозволяють нам більш глибоко розуміти технологічні процеси. А співпраця промислових і наукових партнерів допомагає K1-MET застосовувати результати досліджень на виробництві. Партнерство з Метінвестом, засноване на підписаному меморандумі, задає цьому курс.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/metinvest-rozpochinaie-spivpracju-z-avstrijskim-doslidnim-centrom-k1-met-dlja-zmenshennja-svogo-vuglecevogo-slidu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=metinvest-rozpochinaie-spivpracju-z-avstrijskim-doslidnim-centrom-k1-met-dlja-zmenshennja-svogo-vuglecevogo-slidu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top