U-14. ДЮФЛУ.

Гол: Костянтин Лук’яшко

Склад «Металурга»: Калабан, Житник, Федоренко, Мачнєв, Носов, Темченко, Зульфугаров, Плахтій, Лук’яшко, Тімченко

Тренери: Андрій Максименко, Ігор Конотопов

Після поразки від «Металіста», запоріжці хотіли реабілітуватись у домашній грі і це в них вийшло. Початок зустрічі був за «Металургом» команда атакувала та створювала гостроту біля воріт «Дніпра». Господарі дуже високо зустрічали суперника, змушуючі його помилятись. Ще у першому таймі «Металургу» вдалось вийти вперед: Плахтій на фланзі накрутив захисника, зробив передачу у штрафний майданчик, удар у Темченка не вийшов, але м’яч відскочив далі на Лук’яшка який опинився перед порожніми воротами – 1:0.

У другому таймі малюнок гри не змінився, господарі контролювали гру та нічого не давали створити супернику. «Металург» мав можливість забивати більше, але фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу запоріжців. Джерело: «Футбольна школа МФК “Металург”».

Сообщение МФК «Металург U-14» переміг ДАФ «Дніпро U-14» появились сначала на Газета МИГ.