“Ми на межі зради національних інтересів” – запорізькі військові про брифінг Зеленського

Сьогодні президент України Володимир Зеленський провів брифінг для журналістів щоб повідомити про свою реакцію на вбивство російськими окупантами українських військових.

Четверо морських піхотинців: Олександр Шарко, Владислав Рак, Сергій Шандра та»»Василь Курдов»із 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ загинули вчора, під час обстрілів на українських позиціях під Павлополем.» Наймолодшому Владиславу Раку було лише 20 років. Хлопці захищали країну багато років.

Брифінг ще не встиг закінчитися, як у соціальних мережах розгорілися дискусії з приводу позиції Зеленського та, з точки багатьох військових, ганебних дій в якості реакції. Зокрема, головнокомандувач повідомив, що подзвонив Путіну та попросив вплинути на, цитуємо – “ту сторону”. За 5 років війни Україна нічого ніколи не просила у ворога! Та чи можна у ворога взагалі щось просити?

Українці обурені, бо ж своїми словами Зеленський фактично підтвердив те, що Путін вже шостий рік намагається довести світу, а саме – “русских там нет”, з точки зору Володимира Зеленського виходить, що Путін лише посередник, який може, або навіть не може вплинути на окупантів.

Запорізькі військові для Форпост прокоментували такий вчинок гаранта.

Позиція Зеленського це фактична відмова від позиції України та союзників щодо визнання РФ організатором та учасником війни. Сепаратисти опосередковано визнаються “стороною”, а Путін посередником між ними і Києвом, а не безпосереднім керівником бойовиків. Ми на межі зради національних інтересів – вважає офіцер запасу Валерій Прозапас.

Лейтенант ЗСУ» Олексій Петров записав відеозвернення до Володимира Зеленського прокоментувавши те, що з’явилося вчора на офіційний сторінці президента у соціальній мережі Фейсбук.

Після брифінгу він також додав у приватній розмові з журналістами.

Немає ніякої тієї, тобто третьої сторони. Є всього дві сторони. Росія і Україна. Агресор і країна яка схильна до цієї агресії. Отже про щось просити окупантів, це прямий їм сигнал, що ми програємо. Та й просити можна хіба про підвищення зарплати. Агресору ставлять ультиматуми!

Сержант Збройних сил України Дьяченко Віталій:

Наш головнокомандувач армії, на відміну від Зеленського собі не дозволяв такого… Не можна шукати союзника серед тих, хто не тільки міститься в групуваннях ЛНР/ДНР, а й допомагає живою силою та іншими засобами.» Зеленський продемонстрував нашу слабкість і готовність до капітуляції. Дуже шкода, що він так чинить, ми 5 років намагалися зберегти хоча б те, що залишилося … Якби би дивно це не звучало, але Україна сьогодні без головнокомандувача армії, зараз ми маємо пародію на нього з незрозумілими амбіціями ….

Источник: https://forpost.media/novosti/mi-na-mezhi-zradi-nacionalnih-interesiv-zaporizki-vijskovi-pro-brifing-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top