“Ми вимушені або цілодобово працювати, або голодувати”: запоріжці скаржаться на високі тарифи на житлово-комунальні послуги (ВІДЕО)

Якщо влада і надалі не реагуватиме та надалі підвищуватиме ціни на послуги, люди кажуть, що будуть виходити на акції протесту.

Мешканці Запоріжжя скаржаться на захмарні тарифи на житлово-комунальні послуги. Платіжки за “комуналку” приходять без затримок, а суми в них – непідйомні для людей із середнім доходом і пенсіонерів, яким ледь вистачає на їжу та ліки.

Так, 84-річна містянка Ніна Іванівна розповідає, що взимку живе в холодній хаті, щоб економити. Пенсії вистачає лише на оплату рахунків, хліб та макарони. Для того, щоб мати додатковий дохід на засоби гігієни і одяг, жінка змушена збирати пляшки.

“Зимою тільки хліб купляємо. Що завчасно вдається підготувати з літа – те їмо взимку. Це вже не життя, а виживання. Якби можна було в яму живим лізти, так, напевно б, уже всі пішли на той світ”, – коментує містянка. 

Одну з кімнат свого будинку пенсіонерка здає в оренду. На ці гроші бабуся купує необхідні ліки. Однак, господарка і квартирант ходять у теплому одязі, адже у будинку +13 градусів, а прогріти оселю до комфортної температури – дуже дорого.

“Я зарабатываю минимальную зарплату. Из этих денег где-то 2 тысячи уходит на коммунальные услуги, а еще нужно оплатить вывоз мусора и покушать”, – розповідає постоялець Денис. 

За словами чоловіка, він намагається брати будь-які можливі підробітки, але чим далі, тим більше розуміє людей, які поїхали працювати за кордон.

“Не знаю какие рабочие места обещал Владимир Зеленский, но их – нет. Люди ему поверили, пошли и проголосовали, а результата никто не увидел. Наоборот! Все тарифы поднялись, а зарплаты и пенсии стоят на месте”, – підсумовує чоловік.

Детальніше у випуску телеканалу “Прямий”

Нагадаємо, 25 січня на площі біля будівлі Запорізької ОДА близько 300 людей зібралися на мітинг-протест проти підвищення комунальних тарифів. Запоріжці прийшли з плакатами: “Президент, виконан обіцянку знізіті тарифи на 50%”, “Крадіїв бюджетних коштів – за играть!” та “Вімагаємо Зупинити тарифний геноцид”.

Учасники акції протесту запросили до розмови мера Запоріжжя Володимира Буряка, губернатора Олександра Старуха та главу Запорізької облради Олену Жук, але ніхто з них не вийшов до людей. Не було й заступників, або представників від влади міста та області.

В результаті люди підписали звернення до Верховної Ради та президента з вимогою знизити тарифи мінімум на 50%.

Читайте також: Влада безсовісно бреше в очі: Ігор Артюшенко – про заяви щодо термінів вакцинації

Сообщение “Ми вимушені або цілодобово працювати, або голодувати”: запоріжці скаржаться на високі тарифи на житлово-комунальні послуги (ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/mi-vimusheni-abo-cilodobovo-pracjuvati-abo-goloduvati-zaporizhci-skarzhatsja-na-visoki-tarifi-na-zhitlovo-komunalni-poslugi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top