“Ми з ним не спілкуємося” – у Зеленського відхрестилися від “геніальних” ідей Шефіра

В оточені Зеленського кожен може говорити що прийде в голову?  Саме такі висновки можна зробити після скандалу з заявою Бориса Шефіра, який дозволив собі висловити власні “геніальні” ідеї публічно.

Зокрема Шефір заявив, що закон про мову потрібно скасувати, квоти на створення українського кіно врізати, а з Путіном домовитися, бо він розумний. Озвучені тези наробили сьогодні скандалу в Верховній раді та Уряді. Андрій Парубій відреагував на подібне жорстко, сказав, цитуємо: “Під вами буде земля горіти!”. Олег Ляшко припустив – “Що в Зеленського на умі, те в його партнерів на язиці”. А В’ячеслав Кириленко заявив – Зеленський став на шлях Янукович!

Співавтор виборчої програми Президента Б.Шефір виступив за скасування Закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю,це і є реальні плани Зеленського у гуманітарній політиці. Якщо так,то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича

Після скандалу та сварок у Зеленського відхрестилися від ідей політичного соратника та повідомили що й зовсім з Шефіром глава держави не спілкується.

 “Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента”, – заявили у прес-службі.

Источник: https://forpost.media/novosti/mi-z-nim-ne-spilkuiemosja-u-zelenskogo-vidhrestilisja-vid-genialnih-idej-shefira.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top