Мікроботаніка, створення кіно та філософія харчування: в чому запоріжці зможуть спробувати себе на Екофорумі

Цього року на головний екологічний захід міста запросили відомих українських журналістів та громадських діячів, завдяки яким знайти завдання по душі та навчитись новому змогли як діти, так і дорослі. Однією з родзинок локації Платформи спільних дій став майстер-клас із мікроботаніки.  Протягом дня діти  не лише навчалися висаджувати квіти, овочі та ягоди, а й пробували свої сили у створенні букетів із цукерок, розпису пряників та малюнків на тканині.

Поряд із територією дитячих розваг розташувалася ще одна локація Платформи, Сінема зона. Тут відомий український журналіст, актор та режисер Олександр Онуфрієв протягом трьох днів даватиме майстер-класи для починаючих кіно-творців. Крім теоретичних знань, набутий досвід слухачі курсу зможуть використати на практиці. Так, разом із зацікавленими запоріжцями Онуфрієв зніме короткометражний фільм, який називатиметься “Історія одного пакета”. Готовий варіант організатори у подальшому планують відправити на українські та міжнародні кінофестивалі.

Вже у перший день Екофоруму на головну локацію Платформи завітала Даша Малахова. Відома українська ведуча та громадська активістка, вже довгий час є адептом напрямку правильного харчування “Слоу фуд” і прихильницею екологічного життя. До Запоріжжя вона привезла свої знання, власний досвід та філософію. Головна теза її виступу полягає в тому, що все залежить від самих людей, і якщо є прагнення покращити своє життя, для цього сьогодні є всі можливості.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/mikrobotanika-stvorennya-kino-ta-filosofiya-harchuvannya-v-chomu-zaporizhtsi-zmozhut-sprobuvati-sebe-na-ekoforumi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top