Мільйони в подарунок від бабусі дружини, життя за рахунок родичів та дохід у 2,5 тисячи гривень: заступник голови Запорізької облради живе на що прийдеться

Владислав Куценко у грудні 2020 році став заступником голови Запорізької обласної ради. Чоловік балотувався до ради від “Батьківщини”. Владиславом пишається вся родина: усі виставляють фото й публікації за його участі на своїх сторінках – і мама, й дружина, й бабуся дружини… На своїй же сторінці чоловік особисте життя не афішує, демонструє суто робочі моменти.

До цього чоловік начеб-то працював у Верховній Раді та в Генеральній прокуратурі. Але якщо вірити його деклараціям, то офіційно він працював лише у Генеральній прокуратурі. Можливо, що у Верховній Раді чоловік встиг попрацювати у 2020 році, за який ще не подав декларацію. Але давайте все по порядку.

Владислав Ігорович Куценко (1982 року народження), одружений, має сина та доньку. Вся родина офіційно зареєстрована. До його дружини Віри, ми повернемося пізніше, а поки що розглянемо декларацію пана депутата.

Передивляючись декларації чиновників журналісти інколи думають, що їх вже нічого не здивує. Але ні. Ось, наприклад, пан Куценко із родиною мешкають у квартирі, яку позичили у батьків пана Куценка. У його дружини при цьому є 2 гектари землі, а бабуся дружини дає онуці у користування будинок та присадибну ділянку.

В бабусі є ще й недобудований гараж, яким також користується молода родина.

Пану Куценку є що ставити до гаража. Це дві автівки: легковик Мерседес та позашляховик КІА. Мерседес пан депутат купив у 2018 році, а позашляховик бабуся його дружини придбала у 2019 році. Коштують автівки в сумі майже три мільйони гривень.

До речі, в дружини пана Куценка була автівка до 2018 року. Тоді вона її в один день продала комусь, хто в той самий день надав їй право користування. Подальша доля автівки – не відома.

З доходами у Владислава Куценка щось зовсім не зрозуміло. Заробітну плату за основним місцем роботи в Генеральній прокуратурі в 2019 році він зовсім не отримував, але вказав зарплатню в Запорізькій “Політехніці”, як зарплатню за сумісництвом. У 2018 році він отримав 29,6 тисяч гривень від Генеральної прокуратури та 13 тисяч гривень від “Політехніки”.

Його дружина отримувала якісь гроші за основним місцем роботи в 2019 році, хоча ще з 2018 року знаходиться у декретній відпустці.

За два роки бабуся дружини пана Куценко двічі дарувала молодому подружжю більш ніж по мільйону гривень. Загалом сума вже більше 2,5 мільйонів гривень.

У 2019 році Віра Куценко продала якесь рухоме майно на 135 тисяч гривень. Що саме вона продала – не відома, адже в попередніх деклараціях пана Куценко така сума серед рухомого майна – не фігурує.

Дохід за 2019 рік:


Дохід за 2018 рік:

У родини є готівкові кошти. В порівнянні з 2018 роком суми змінилися. Так, наприклад, пан Владислав витратив 60 тисяч гривень готівки і більше тисячі доларів. А в його дружини з’явилось ще майже 50 тисяч доларів готівки.


Отакі статки має родина.

На початку статті ми обіцяли, що повернемося до дружини пана Владислава Куценко – Віри Куценко.

Віра Куценко у соцмережах зареєстрована, як Віра Перетятко. Тут вона не соромиться виставляти фото коштовних подарунків. Наприклад, ось цей масивний комплект із золота:

Фото: Віра Перетятко

Фото: Віра Перетятко

Він же, тільки вже на Вірі, яка позує за кермом родинного Мерседесу:

Фото: Віра Перетятко

До речі, у далекому 2017 році, пані Віра стала запорізьким н’юз-мейкером. Вона зі старшим, і тоді ще єдиним, сином прийшла в салон ортопедичного взяття, де між нею та директрисою виникла сварка, через те, що дитина гучно плакала. Тоді про це писали майже усі запорізькі ЗМІ. Ось приклад статті. Тоді ім’я жінки ніхто і ніяким чином не пов’язав із чоловіком-прокурором.

Вже зовсім скоро почнуть з’являтися нові декларації посадовців за 2020 рік. Тож вже зовсім скоро ми побачимо, що пан Владислав Куценко разом із дружиною Вірою задекларують за минулий рік. І чи продовжить їхня бабуся дарувати їм мільйони.

Читайте також: Безвісти зниклу в Запоріжжі жінку, яка страждала втратою пам’яті знайшли, але мертвою

Сообщение Мільйони в подарунок від бабусі дружини, життя за рахунок родичів та дохід у 2,5 тисячи гривень: заступник голови Запорізької облради живе на що прийдеться появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/miljoni-v-podarunok-vid-babusi-druzhini-zhittja-za-rahunok-rodichiv-ta-dohid-u-2-5-tisjachi-griven-zastupnik-golovi-zaporizkoi-oblradi-zhive-na-shho-prijdetsja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top