Мільйонні статки, бізнес, клуб шахістів та сотні тисяч готівкою в іноземній валюті задекларував заступник голови облради в Запоріжжі

У грудні 2020 року Геннадій Фукс, як новообраний депутат Запорізької обласної ради, став заступником голови облради. Для пана Фукса це був довгий та непростий шлях. Але ставки, які він зробив у двох таборах одночано, все ж забезпечила йому посаду.

Ми не будемо аналізувати діяльність пана Фукса, як бізнесмена. Та його декларація, як депутата, не може не викликати зацікавленості А подивитися тут є на що.

Серед членів родини пан Фукс декларує дружину Самойленко Людмилу, маму Ніну Пилипівну, сина Філіппа та доньку Мішель.

Серед майна родина має декілька квартир в Запоріжжі, одну в Києві та декілька нежитлових приміщень великого розміру в Запоріжжі. Цікавим є те, що всі нежитлові приміщення та нерухомість оформлені на сина пана Фукса Філіппа, в тому числі й торгівельний центр Інтрейд.

Весь бізнес пан Фукс перевів на дружину та сина. Для чого він це зробив усім й так відомо, схема не нова.

Дохід від надання майна в оренду отримує також син пана Фукса. Подивитися хто орендує приміщення у сім’ї Фуксів можна за посиланням. Серед них є навіть Адідас-Україна. Цікавим є той факт, що сам пан Геннадій працює на фірмі, яка належить його синові. Там же працює і його дружина – пані Людмила. А от їхній син, якому належить УА СП “Інтрейд”, працює у Великій Британії, в одному з Лондонських банків.

Родина має безліч заощаджень, втім, рахувати їх усіх справа нецікава, цікаві деталі. Так, наприклад, пан Геннадій маючи безліч рахунків у банках, зберігає гроші готівкою – більш ніж 2 мільйони гривень, та більш ніж по чотириста тисяч доларів та євро.

Стосовно банківських рахунків, то в родини вони відкриті і в Ізраїлі, і у Великій Британії.

Гроші пана Фукса складно рахувати навіть самому пану Фуксу, тож статки родини контролюють дві його помічниці, які мають доступ до особових рахунків та банківських комірок.


У пана Геннадія є й хоббі – шахи. Тож у Запоріжжі він очолив асоціацію шахістів.

Питання, яке виникає після перегляду декларації депутата Фукса за 2019 рік – чому він досі в Запоріжжі? Невже амбіції дорожчі за тихе спокійне життя десь в екологічно-чистому куточку землі? Але у багатих свої причуди. Ми ж зичимо пану Геннадію наснаги в праці депутата та заступника голови Запорізької облради.

Читайте також: Перша заступниця голови Запорізької обласної ради живе на одну зарплатню

Сообщение Мільйонні статки, бізнес, клуб шахістів та сотні тисяч готівкою в іноземній валюті задекларував заступник голови облради в Запоріжжі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/miljonni-statki-biznes-na-sini-klub-shahiv-ta-patriotizm-abo-jak-pojasniti-chomu-gennadij-fuks-dosi-lishaietsja-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top