Міненерго застерігає: у мережі активізувались шахраї

В результаті складної ситуації, в якій знаходиться енергетична система України, в найближчому майбутньому кількість шахрайських дій в мережі може збільшитися. Про це повідомляє Міністерство енергетики в «Телеграм». 

Зловмисники користуються ситуацією, коли в країні відбувається аварійне відключення електроенергії.

«Міністерство енергетики України спільно з колегами з Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертають увагу громадян на активізацію шахраїв, які використовують складну ситуацію в енергосистемі у своїх злочинних інтересах», — йдеться у дописі.

Кіберполіція та Міністерство енергетики повідомили, що зловмисники можуть створювати підроблені сторінки та інтернет-ресурси, щоб вводити в оману українських користувачів з метою особистої вигоди. Вони можуть працювати на росіян і вивуджувати конфіденційні дані громадян для привласнення коштів або отримання іншої важливої інформації.

«Аби не стати жертвами зловмисників та ворожої пропаганди, нагадуємо: не довіряйте стороннім ресурсам і не переходьте за посиланнями з незнайомих джерел!», — попередили у Міненерго.

Людей просять довіряти лише офіційним джерелам, а в «Телеграм» міністерства надали контакти ресурсів операторів систем розподілу електроенергії. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/minenergo-zasterigaye-u-merezhi-aktivizuvalis-shahrayi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top