Мінімум одна котельня в окупованому Мелітополі не запрацює в опалювальний сезон

Під час атаки на аеродром на початку війни у Мелітополі повністю зруйнована котельня в авіамістечку

Мелітополь на сьогодні лишається без газопостачання, через це можуть виникнути проблеми і в електричних мережах. І це на фоні наближення опалювального сезону. Його запуск ускладнить і руйнація однієї з котелень.

Найбільш проблемним районом у плані опалення ще з лютого лишається авіамістечко. Адже перші удари росіян прийшлися по аеродрому, що розташований поруч, а руйнувань зазнала і інфраструктура. Ще тоді міська влада зазначала, що не зможе відновити подачу тепла до квартир і пропонувала переселення до соціальних гуртожитків. Окупанти поки що нічого не зробили для покращення ситуації. Хоч на власних телеграм-каналах вони розповідають про підготовку до опалювального сезону, що здійснюється під керівництвом колаборанта Юрія Булата, фактично це лише видимість.

— Я можу назвати щонайменше три котельні на території тимчасово окупованого міста, які 100 % не запрацюють у опалювальний сезон. Одна з них у військовій частині, вона повністю зруйнована, а опалювала авіамістечко, в якому мешкало 10 тис. людей, — відзначив в ефірі національного телемарафону міський голова Іван Федоров. — Я бачу в цьому те, що до зими окупанти не мають наміру залишатися на нашій території. А ці проблеми будуть у нас та наших мешканців. І нам доведеться їх вирішувати. 

Також міський голова наголосив, що не вирішеним лишається і питання постачання газу до міста, без якого опалювальний сезон також неможливий. Тим часом значно збільшилось навантаження на електричні мережі, а ресурсів для їх відновлення в окупантів немає.

Читайте також: Через сморід не відчиняють вікна — у Запоріжжі будуть розбиратися з підприємством, яке труїть людей 

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Мінімум одна котельня в окупованому Мелітополі не запрацює в опалювальний сезон появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/minimum-odna-kotelnya-v-okupovanomu-melitopoli-ne-zapratsyuye-v-opalyuvalniy-sezon

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top