Міністерство освіти та науки України повідомило, як в 2021 році буде проходити вступна компанія до вишів

МОН України видало наказ №1274, який набув чинності 22 грудня 2020 року. Цим наказом затверджено умови прийому на навчання у виші України в 2021 році.

Так, згідно наказу, навчання у вищих навчальних закладах країни можна здобути безкоштовно. Але це не стосується ступеня магістру. Закінчити магістратуру можливо лише на платній основі. Сплатити за навчання можна як самостійно, так і коштами підприємства або фірми, яка прийме студента на роботу.

Не буде в 2021 році держзамовлення та заочного навчання за спеціальностями “Право” та “Міжнародне право”.

Стосовно вступної кампанії, то вона проводитиметься наступним чином:

з 1 липня починається реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів;
до 9 липня необхідно пройти медогляд;
з 14 липня розпочинається прийом заяв та документів, який закінчиться о 18:00 16 липня для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів; О 18:00 23 липня, для тих, хто вступає на основі ЗНО, а також іспитів чи творчих конкурсів, які відбувались з 1 по 13 липня.
співбесіди проводяться з 17 по 19 липня.

Ці правила не стосуються військових вишів.

Читайте також: План “перехоплення”: в Запоріжжі поліцейські затримали грабіжника, який влаштував збройне пограбування (ВІДЕО)

Сообщение Міністерство освіти та науки України повідомило, як в 2021 році буде проходити вступна компанія до вишів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ministerstvo-osviti-ta-nauki-ukraini-povidomilo-jak-v-2021-roci-bude-prohoditi-vstupna-kompanija-do-vishiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top