Міністр оборони Нідерландів: військова допомога Україні не повинна мати обмежень

Не повинно бути жодних обмежень, коли мова йде про військову допомогу Україні. Від цього також залежить безпека Нідерландів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра оборони Нідерландів Кайсу Оллонгрен в радіопрограмі NOS Met het Oog op Morgen.

«Коли мова йде про зброю, звичайну зброю, навчання та запчастини, як на мене, не повинно бути жодних кордонів», — заявила міністр та наголосила на важливості продовження надання допомоги Україні.
За словами міністра, від військової підтримки виграє не лише Україна, але й безпека Нідерландів.
Зокрема вона розкритикувала одного з депутатів Нідерландів, який минулого тижня в Палаті представників заявив, що підтримка України є провокацією для Росії.
«Це звук, який хоче чути Кремль. Ми повинні бути чесними щодо цього. Коли ви говорите: «Захід провокує Росію», це точно відлуння того, що також говорить Путін (Володимир Путін, диктатор, — ред.). Це неправдиве уявлення», — відзначила Оллонгрен.

Допомога від Нідерландів України

Нідерланди після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації надають Україні не лише оборонну, а й фінансову допомогу. Наприкінці листопада глава МЗС Нідерландів оголосила про плани надання додаткової допомоги у розмірі 2,5 млрд євро для підтримки України у 2024 році.
Також Нідерланди направили Україні танки та іншу військову техніку, а разом із Данією очолили авіаційну коаліцію.
22 грудня 2023 року прем’єр Нідерландів Марк Рютте розповів, що уряд країни ухвалив рішення про підготовку перших 18 винищувачів F-16 до передачі Україні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/264593/ministr-oboroni-niderlandiv-vijskova-dopomoga-ukraini-ne-povinna-mati-obmezhen

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top