Міністр оборони повідомив, що зміниться в роботі військкоматів

Міністр оборони Олексій Резніков розповів, що планують змінити у роботі територіальних центрів комплектування (військкоматів).

Про це він повідомив в інтерв’ю Укрінформу, передає «Акцент».

За його словами, кадрові рішення у військкоматах – це відповідальність командування Збройних Сил України, а завдання Міноборони — забезпечити технологічну роботу.

«Головне завдання — це більше «цифри» в кожен кабінет. Ми очікуємо, що десь в середині осені, плюс-мінус, вийдемо на суттєве покращення. Що таке центр комплектації для звичайної людини? Це пекельні кола, черги, знущання та корупційна від цього відразу складова, тому що ви стоїте в черзі й хтось когось спонукає. Аби мінімізувати всі ці історії, постало завдання — знизити цю паперову армію, файли з особистими справами прибрати, перевести їх у «цифру», щоб усе було комфортно», — сказав Резніков.

Він зазначив, що у ТЦК впроваджується система «Оберіг», а робота з цифровізації військкоматів продовжується.

«Зараз ми робимо спільний наказ з Міністерством юстиції про обмін даними. Все, що в реєстрах Мін’юсту, а це РАГСи, зокрема акти громадянського стану, реєстрація шлюбу, народження тощо, воно автоматично заходитиме в центр комплектації. Це знизить навантаження на військкомати», — заявив глава відомства.

Резніков наголосив: друга проблема — спроби уникнути мобілізації деякими громадянами, які оформлюють неправдиву інвалідність чи непридатність.

«І сам військком, який схильний до корупції, не може це зробити, тільки з лікарем або медпрацівниками, які входять до ВЛК. Ми напрацюємо багато рішень, зараз будуть накази, великий пакет нормативно-правових актів, які мінімізують можливості зловживань з лінії ВЛК. Моє оптимістичне бачення, що ми відчуємо цю зміну за кілька місяців», — резюмував міністр. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

На Запоріжжі окупанти посили тиск на власників авто з українськими номерами Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ministr-oboroni-povidomiv-shho-zminitsya-v-roboti-vijskkomativ/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top