Міністр оборони заявив, що Україна має намір призивати на військову службу чоловіків, які знаходяться за кордоном

Проте пізніше в Міністерстві оборони пояснили слова міністра оборони Рустема Умєрова. Виявилося, що ніяких обговорень щодо механізмів призову до лав ЗСУ з-за кордону наразі не відбувається.

У своєму інтерв’ю іноземним журналістам, міністр оборони Рустем Умєров розповів про намір України починаючи з 2024 року закликати із запасу на військову службу чоловіків (громадян України), які перебувають за кордоном, повідомляє DW.

Через певний час начальник управління преси та інформації Міністерства оборони Ілларіон Равлюк пояснив «Бабелю«, що Bild неправильно зрозумів суть заяви. За словами Павлюка, міністр загалом говорив про рекрутинг і необхідність донести до українців за кордоном, як важливо їм приєднатися до військової служби. Наразі ніяких обговорень щодо механізмів призову до лав ЗСУ з-за кордону не проводиться.

Нагадаємо, на думку представників ветеранської спільноти, керівництво Міністерства у справах ветеранів не справляється зі своїми обов’язками. Вони обґрунтували свою позицію та вимагають звільнення міністерки Юлії Лапутіної.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/ministr-oborony-zaiavyv-shcho-ukraina-maie-namir-pryzyvaty-na-viyskovu-sluzhbu-cholovikiv-iaki-znakhodiatsia-za-kordonom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top