Важные новости

Міністр внутрішніх справ вручив нагороди захисникам Запорізького краю

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський побував з робочим візитом  у Запоріжжі

Під час візиту  Денис Монастирський побував у одному з сервісних центрів МВС,  відвідав Центр допомоги постраждалим від російської військової агресії  і вручив нагороди захисникам Запорізького краю.

Монастирський

Про це сьогодні, 23 червня, йшлося у сюжеті національного телемарафону «Єдині новини».

 В одному із сервісних центрів, де надають послуги для водіїв, міністр побував з неочікуваним візитом.  Він опитав відвідувачів щодо часу очікування, чи проходять військові поза чергою та дав настанови керівнику центру.

Монастирський сервісний центр

Денис Монастирський відвідав також Центр допомоги постраждалим від російської військової агресії, куди прибувають жителі з окупованих територій.

Монастирський

«Моя мета була подивитися, куди приїжджають громадяни з окупованих територій та як проходить їхня комунікація з правоохоронними органами. Такі центри існують, щоб люди розуміли, що вони потрібні Україні», – наголосив очільник МВС.

Монастирський і захисники

Далі Денис Монастирський вирушив до нацгвардійців, прикордонників, рятувальників та поліцейських. Усі вони отримали державні нагороди.

Монастирський

«Саме завдяки тим, хто тут знаходиться, ми сьогодні можемо говорити про це у вільному Запоріжжі, у вільній Київській області, вільному Чернігові й Харкові», – наголосив він.

Монастирський

Пообіді міністр поїхав ближче до лінії фронту. Там поспілкувався з солдатами та військовим керівництвом. Журналістам розповів про настрій на передовій: «Вони спокійні та готові до виконання своїх обов’язків у відсічі агресії і чекають можливості піти вперед».

Монастирський і захисники

Джерело: сайт Міністерства внутрішніх справ

Читайте також: Колони ворожої техніки залишають Маріуполь та йдуть у напрямку Бердянськ-Пологи

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

сервісний центр
Монастирський
Монастирський
Монастирський
Монастирський

Сообщение Міністр внутрішніх справ вручив нагороди захисникам Запорізького краю появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/ministr-vnutrishnih-sprav-vruchiv-nagorodi-zahisnikam-zaporizkogo-krayu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top