Міноборони і МЗС виступили проти подання заявки на отримання Плану дій щодо членства в НАТО

Фотоілюстрація

Міністерство оборони та Міністерство закордонних справ вважають неефективною ідею переподання заявки на отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

Про це заявили журналістам міністр оборони Андрій Загороднюк та заступник міністра закордонних справ Єгор Божок наприкінці візиту до штаб-квартири НАТО, коментуючи заяви експрезидента Петра Порошенка з цього приводу, передає “УП”.

“Ми можемо підтверджувати і надсилати заяву скільки завгодно, але навіщо? Краще концентруватися на практичних результатах”,заявив міністр оборони.

У свою чергу Божок вважає, що уряд вважає чинною заявку, подану Україною у 2008 році.

“Ми вже подали заявку до ПДЧ і повторювати вже подане – неефективно. Ми можемо діяти методом папуги, а можемо вести серйозну роботу. Якщо ми будемо щодня повторювати, що хочемо в НАТО, хочемо ПДЧ, і все – то в результаті ніякого ПДЧ не отримаємо. Тому зараз ми налаштовані на те, щоби, не підтверджуючи цю заявку, досягти військових критеріїв членства в НАТО”,зазначив Божок.

Втім, на думку ексзатупника голови адміністрації п’ятого президента Костянтина Єлісєєва, це не дуже розумна тактика.

“Якщо не звернутися щодо ПДЧ, то це точно метод не папуги, а страуса: заховати голову у пісок – все одно що відмовитися від амбіцій. Поки мовчить Київ, мовчатиме і Брюссель. Нагадаю: після листа про ПДЧ був закон Януковича про позаблоковість у 2010. Сміливіше”,написав він у Twitter.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/minoboroni-i-mzs-vistupili-proti-podannja-zajavki-na-otrimannja-planu-dij-shhodo-chlenstva-v-nato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top