Мінсоцполітики пропонує розширити коло ВПО, які продовжать отримувати виплати

Міністерство соцполітики ініціює збільшення переліку осіб, які заслуговують на фінансову підтримку для покриття житлових потреб, та пропонує зміни у графік прийому заяв для такої допомоги.

За інформацією відомства, опублікованою в їхньому прес-центрі та розповсюдженій через Укрінформ, оновлення внесені до проекту рішення уряду під номером 94, що стосується соціального забезпечення осіб, переміщених всередині країни, та інших груп, які потребують особливого захисту.

«З огляду на численні пропозиції громадськості, ми внесли поправки до чинного законодавства, деталізувавши список тих, хто має право на державну допомогу. Вдосконалення розроблено на основі обговорень з зацікавленими сторонами, передбачаючи впровадження ряду нововведень», — зазначається у повідомленні.

Пропозиції включають: Включення до списку бенефіціарів дітей, що перебувають у піклувальних, прийомних сім’ях, у сім’ях родичів чи знайомих, а також у дитячих будинках сімейного типу, при умові, що середньомісячний дохід на особу в сім’ї не перевищує 9444 гривень.Залишити право на отримання допомоги для осіб старше 55 років, інвалідів ІІІ групи з середньомісячним доходом на особу не вище 9444 гривень, а також для осіб з тяжкими хворобами без статусу інвалідності.

Також зазначається, що не планується припинення виплат для переселенців, які опікуються дітьми до трьох років, дітьми до шести років, що потребують особливого догляду, а також сім’ям з дітьми до 18 років і студентам до 23 років.

Додатково, ініціатива міністерства включає продовження терміну подачі заяв для переоцінки права на отримання житлових субсидій для переміщених осіб до 30 квітня 2024 року.

У відомстві сподіваються на підтримку уряду для цих законодавчих ініціатив, з метою забезпечення фінансової підтримки сімей, що включають зазначені категорії осіб, з березня.

За даними міністерства, очікується, що з 1 березня допомогу почнуть отримувати близько 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, при цьому в бюджеті на поточний місяць на ці цілі зарезервовано приблизно 4 мільярди гривень. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/minsotspolitiki-proponuye-rozshiriti-kolo-vpo-yaki-prodovzhat-otrimuvati-viplati/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top