Міська рада Енергодара анонсувала виплати до 50-ти тисяч гривень для військовослужбовців

У бюджеті Енергодара на 2024 рік буде передбачено фінансування ряду заходів, спрямованих на соціальних захист військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на мера Енергодара Дмитра Орлова.

Так, у 2024 році знову передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги у сумі 50 тисяч гривень кожному діючому військовослужбовцю, зареєстрованому в Енергодарі. Йдеться про надання разової матеріальної допомоги особам, які захищають державу в складі Збройних Сил України, Національної гвардії України, прикордонникам та мобілізованим до лав оборони з інших оборонних та правоохоронних органів.

Військові, які зазнали поранень у ході бойових дій, також отримають одноразову грошову виплату на лікування в залежності від ступеню тяжкості:

легке поранення — 10 000 грн, поранення середньої тяжкості — 30 000 грн, тяжке поранення — 50 000 грн.

Також військовослужбовці, які в результаті поранення під час бойових дій отримали інвалідність I, II, III групи, мають право на адресну допомогу на проходження реабілітації у таких розмірах:

І групи — 50 000 грн; ІІ групи — 30 000 грн; ІІІ групи — 10 000 грн.

При цьому у міськраді наголошують, що у звʼязку із обмеженими можливостями фінансування першочергово в першому кварталі 2024 року будуть розглянуті заяви на отримання даних видів виплат від діючих військовослужбовців: тих, хто зараз перебуває на передовій, а також тих, хто ще жодного разу не отримував матеріальну допомогу в сумі 50 тисяч грн. Всі інші військові зможуть отримати виплату у 50 тис. грн.починаючи з другого кварталу поточного року.

Крім того, передбачені наступні — нові види допомоги: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

надання щомісячної адресної допомоги у розмірі прожиткового мінімуму дітям загиблих Захисників до досягнення 18-річного віку;надання разової адресної допомоги членам сімей загиблих Захисників на організацію поховання. ЗСУ під Роботиним те Вербовим досягли успіхів та взяли полонених (ВІДЕО, КАРТА) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/miska-rada-energodara-anonsuvala-viplati-do-50-ti-tisyach-griven-dlya-vijskovosluzhbovtsiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top