Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відзвітував перед громадськістю за роботу у 2018 році

Свій виступ перед громадськістю Володимир Буряк розпочав з проведення аналогії. Каже, ставиться до Запоріжжя — як відомий казковий персонаж «Маленький принц» до рідної планети. Сприймає обласний центр як власний дім. В якому зараз триває капітальний ремонт.

У 2018 році, як і раніше, багато уваги приділялося ремонту комунікаційних систем. Володимир Буряк зазначив: цю роботу майже не видно ззовні. Але вона відчутно впливає на життя людей. Головним об’єктом будівництва Володимир Буряк називає зведення терміналу в Запорізькому аеропорту. Триповерхова будівля вже майже готова. І це величезне досягнення у 2018-го році, каже міський голова. На звіті були присутні і колишні народні депутати, які прискіпливо слідкують за реалізацією програм у Запоріжжі. Кажуть, вражає те, що місто, нарешті, не стоїть з протягнутою рукою. Та не просить на реалізацію програм грошей в Києві. Як приклад — зустріч Володимира Буряка з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом півтора року тому.

Минулого року, коли так само підводили підсумки роботи за 2017-й, презентували багато планів та програм на майбутнє. І сьогодні, каже Валерій Крайній, було дуже цікаво почути, що з анонсованого вдалося зробити. Один з прикладів успішної роботи, зазначає міський голова — оновлення парку підприємства «Запоріжелектротранс». Цілком ймовірно, що за наступні 2 роки парк комунального підприємства буде оновлено повністю. До того ж чимало уваги приділяється розвитку соціальної сфери.

Ще один важливий напрямок — розвиток спорту у Запоріжжі. На балансі міста зараз дитяча футбольна школа. Створено і муніципальний футбольний клуб «Металург». Фактично, цей вид спорту у Запоріжжі — відроджено, зазначив Володимир Буряк. Володимир Буряк впевнений: якщо продовжувати роботу за всіма цими напрямками у майбутньому — місто буде впевнено розвиватися та незабаром має стати кращим містом в України.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/miskij-golova-zaporizhzhya-volodimir-buryak-vidzvituvav-pered-gromadskistyu-za-robotu-u-2018-rotsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top