Міськрада вже 9 місяців ігнорує вимоги громади – всі викиди залишаються в наших легенях

Запорізький екоактивіст Миколай Ралик на своїй сторінці опублікував допис, в якому показав, що сталось з його вимитою автівкою. Скло автомобіля на ранок знову стало брудним. Екоактивіст вважає, що можливо разом із  туманом на місто опустилися викиди промислових підприємств.

Днями місцеві мешканці скаржились на солодкий присмак у роті та незрозумілі речовини, які можна було побачити неозброєним оком.

«Після вчорашніх випарів я помив авто, залишив його у дворі на Бабурці. Сьогодні вранці сяюче авто перетворилося на таке. Тепер ми можемо уявити собі що у нас в легенях.Отже вчора були несприятливі метеоумови, завдяки котрим разом з туманом на місто опустилися викиди промислових підприємств.

Факт забруднення пилом зафіксував громадський екомоніторинг і носи багатьох запоріжців, котрі масово почали скаржитися на 1580 про забруднення. По моїй скарзі приїхала еколабораторія і підтвердила дані екомоніторингу про перевищення ГДК по пилу , також зафіксувала перевищення по Формальдегіду (той солодкий запах, про який я скаржився). Чекаємо публікації результатів перевірки тут.

При настання несприятливих метеоумов мерія зобов’язана забезпечити оповіщення всіх забруднювачів, котрі мають виконати певні заходи, щою не допустити забруднення. Але документ і заходи вже застарілі і по резолюції мітингу #Маюправодихати мерія мала б обновити його. Але мерія вже 9 місяців ігнорує вимоги громади. Результат ігнорування на фото — всі викиди залишаються в наших легенях», — зазначає Миколай Ралик.

Читайте також: Друга пішла: в Запоріжжі встановлюють чергову секцію вантового мосту

Источник: https://forpost.media/facebook/miskrada-vzhe-9-misiatsiv-ihnoruie-vymohy-hromady-vsi-vykydy-zalyshaiutsia-v-nashykh-leheniakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top