Міжнародний турнір з боксу в Нідерландах: Україна виборола 11 нагород

фотогалерея

КИЇВ. 3 червня. УНН. Українські боксери здобули 11 медалей і посіли друге загальнокомандне місце на міжнародному турнірі «Кубок Ейндховена» в Нідерландах. Про це пише УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України. Деталі
Зокрема, українські спортсмени вибороли 5 золотих, 4 срібні та 2 бронзові медалі.
Так, «золото» здобули: Ярослав Михалушко, Богдан Толмачов, Павло Іллюша, Дмитро Колісніченко та Ратмір Турчанінов
«Срібло» отримали: Данило Лозан, Руслан Цикало, Геннадій Масленніков та Ашот Кочарян.
А «бронзовими» призерами стали: Андрій Халецький та Василь Ткачук.
Таким чином, Україна зайняла друге загальнокомандне місце на міжнародному турнірі. Нагороду «найкращому боксеру» отримав Павло Ілюша. Зазначається, що змаганнях взяли участь спортсмени з 25 країн.