Мобілізація на Запоріжжі: у ЗСУ повідомили, як її проводитимуть далі

Мобілізація в Україні триває до скасування воєнного стану. Чоловіків продовжать призивати на службу відповідно до військових спеціальностей.

Як повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач у інтерв’ю виданню liga.net, мобілізація в Україні йде постійно і залежить від потреб на фронті, тобто коли Збройні сили зазнають втрат.  І триватиме мобілізація до скасування воєнного стану.

«Мобілізація безпосередньо залежить від потреб у доукомплектуванні військових частин. Навіть якщо ситуація на фронтах буде ускладнюватися, всі завдання по мобілізації будуть виконані», — зазначив Горбач.

У ЗСУ підкреслюють, що наразі людей у армії вистачає, всі області виконали план по призову на 100 відсотків. На сьогодні потреби в доукомплектуванні військових частин порівняно з лютим знизилися в десятки разів.

Водночас, Горбач зазначає, що добровольців стало менше і більшість мотивованих бійців вже пішли захищати країну. При цьому в кожному територіальному центрі на обліку є добровольці, які стоять в черзі, щоб піти служити в ЗСУ.

Зазначається, що наразі набір до ЗСУ проходить лише за відсутніми військовими спеціальностями.

Нагадаємо, учора Верховна Рада  України продовжила воєнний стан та мобілізацію ще на 90 днів.

З 23 серпня воєнний стан і мобілізацію продовжують ще на 90 днів, тобто до 21 листопада. Відповідні законопроєкти підтримали 328 депутатів.

Зауважимо, на період дії воєнного стану чоловікам-громадянам України віком від 18 до 60 років обмежено виїзд за межі країни.

Як вже повідомляв «Форпост», у період дії воєнного стану не можуть призвати до армії осіб, які мають деякі хвороби. Перелік захворювань прописаний у законі «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/mobilizatsiia-na-zaporizhzhi-u-zsu-povidomyly-iak-ii-provodytymut-dali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top