Молодь з різних міст України навчалася у Запоріжжі впливу на політичні процеси

Протягом трьох днів, молодь з усіх куточків України навчалася у Запоріжжі ефективності впливу на політичні процеси.

Організаторами масштабного форуму виступили німецький Фонд Конрада Аденауера та Партія БПП “Солідарність”.  Захід недаремно провели саме у Запоріжжі, адже молодіжна організація партії тут доволі потужна та прогресивна.

Про важливість  впливу на політичні процеси саме молодого покоління наголосив на початку зустрічі представник німецького фонду  Тім Петерс.

“Протягом останніх 4 років Україна знаходиться в процесі реалізації реформ у різних сферах життя країни. Ми мусимо розуміти, ця дорога не може розглядатися, як крос, бо це – марафон. Адже реформи – багаторічна і дуже кропітка робота. Важливо, щоб тим, хто біжить цей марафон не забракло повітря на півдорозі. А тому, українці, а особливо молодь мусять бути у постійному процесі розвитку та самовдосконалення. Власне ця зустріч дасть можливість отримати додаткові знання та нові знайомства молодим людям, які є частиною громадянського суспільства, яке мусить продовжити формуватися” – зауважив представник фонду Конрада Аденауера Тім Петерс.

Варто зазначити, вищезгаданий німецький Фонд зіграв одну з ключових ролей у становленні та розвитку громадянського суспільства у після воєнний період Німеччини. Десятиліття роботи, нові методики та програми розвитку, мотивували представників БПП”Солідарність” підписати довготрималий меморандум про співпрацю. Вона триває вже понад 4 роки і буде продовжуватися й надалі.

За час співпраці, українська молодь отримала хорошу школу та можливості для реалізації саме у сфері розвитку своєї країни. Пріоритетно на працевлаштування в Україні орієнтують молодих лідерів представники Фонду та БПП “Солідарність”.

Про зміни за 4 роки у свідомості української молоді розказала заступниця голови секретаріату Партії БПП “Солідарність” Вірджинія Дронова.

“З молодими людьми особливо наполегливо потрібно працювати, вони не приносять чогось особливо нового у суспільство. Нова генерація буде якісно змінюватися тоді, коли буде змінюватися освіта, зокрема політична. Тож, щоб отримати хороший результати, варто протягом багатьох років працювати все з новим та новим поколінням. Якщо говорити про конкретні досягнення, то їх можемо спостерігати у розрізі нашої молодіжної організації. Якщо дивитися на людей, які розпочинали свою політичну освіту три роки тому, після реалізації багатьох цікавих проектів, стали зовсім іншими. Окрім самих знань, у молодих людей з’являються нові можливості та відкриваються двері. Політична освіта це процес навчання, який опирається на закордонний досвід та методики. Але орієнтований він саме на діяльність в Україні і розбудову саме своєї держави” – розказала Вірджинія Дронова.

З учасниками форуму мав також бесіду народний депутат України Ігор Артюшенко. Він є одним з наймолодших народних обранців, який свого часу пройшов шлях політичної та громадської діяльності у якості активіста. З його участю відбулися незворотні процеси у місті.  Нардеп зробив акцент на відповідальності молоді не лише у міжвиборчий період, а власне у день виборів.

“Українська молодь з кожним роком стає активнішою і це дуже приємно. Варто згадати всі три революції, що відбулися в Україні за час незалежності. Маю на увазі революцію “На граніті”, “Помаранчеву революцію” та “Революцію гідності”, усі вони не обійшлися без української молоді, патріотичної та сміливої молоді. Втім, ми мусимо усвідомлювати той факт, що електоральна орієнтованість усіх політиків зосереджена на людях 50+, Логічність цієї тенденції ми можемо спостерегти із соціологічних зрізів. Люди у зрілому та похилому віці більш відповідальні саме у день виборів, вони приходять на дільниці і обирають владу саме вони. Цим продиктована інша проблема, у програмах політиків не буде інтересів молоді до тих пір, поки вони не стануть частиною електорату. Тож хочу закликати вас приходити на дільниці і робити свій свідомий вибір” – зазначив Ігор Артюшенко.

Загалом на форумі зачепили декілька важливих аспектів впливу на політичні процеси. Це розбудова громадських організацій, моніторинг та контроль витрат з державного та місцевих бюджетів. Також обговорили пропозиції Партії для молодих лідерів.

Сообщение Молодь з різних міст України навчалася у Запоріжжі впливу на політичні процеси появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/molod-z-riznih-mist-ukraini-navchalasja-u-zaporizhzhi-vplivu-na-politichni-procesi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top