Молоді дизайнери та нові колекції: у Бердянську пройшли fashion day’s

На Berdyansk Fashion Day були представлені колекції сезону весна-літо 2020. Дизайнери з Києва, Харкова, Одеси, Луцька, Запоріжжя та інших міст країни продемонстрували своє бачення, свій творчий підхід у створенні одягу.

Fashion Day в календарі показів мод України зарекомендував себе як стартовий майданчик в світ великої моди для початківців-дизайнерів. Тож не дивно, що показ відкрили моделі, які представили» колекцію молодого художника з Харкова. Роман Вільд бере участь в показі мод такого рівня уперше.

Два дні і дві різні локації – головна відмінність нинішнього «Berdyansk Fashion Day» від попередніх. Перший день показу мод влаштували в торговельному центрі, другий — в одному з готелів Бердянської коси. Ще одна особливість показу мод в Бердянську, це атмосфера, яка тут панує. Дизайнери, які представляли свої роботи, прагнуть приїхати сюди ще раз.

Наступне свято моди у Бердянську відбудеться у березні.» Дизайнери вже працюють над новими колекціями осінь-зима 2020 — 2021, щоб приємно здивувати глядача своїми творчими роботами.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/molodi-dizajneri-ta-novi-kolektsiyi-u-berdyansku-projshli-fashion-day-s/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top