Молоді лідери запорізького підприємства розробляють проєкт, який має підвищити ефективність роботи обладнання — фото

Працівники металургійних підприємств розробляють проєкти в рамках програми “Молоді лідери”

На запорізьких підприємствах Метінвесту триває програма “Молоді лідери”, в рамках якої працівники розробляють проєкти для підвищення ефективності виробництва. Зараз учасники, які пройшли початкові тестування, об’єдналися в команди та почали роботу над своїми проєктами. Розробники ідей, які покажуть найкращий ефект, зможуть впровадити свої ініціативи, отримати грошову винагороду та найголовніше — заявити про себе та потрапити до кадрового резерву.

Нагадаємо, що змагання в рамках програми “Молоді лідери” проводяться вже всьоме. Цього року на участь у них подали аж 761 заявку. З них 445 людей пройшли відбірковий етап та розпочали безпосередню роботу над проєктами. Свої сили молоді робітники змогли випробувати у одному з трьох напрямків: виробництво, інжиніринг, транспорт.

Після того, як команди отримали теми для своїх проєктів, їх чекав одноденний мозковий штурм, під час якого учасники мали знайти ефективні рішення реальних виробничих кейсів для підприємств Метінвесту. Ті, хто впорався з цим найкраще, приступили до детального опрацювання своїх проєктних робіт за підтримки та кураторства досвідчених експертів. За підтримки наставників та завдяки кропіткій роботі молодих працівників, проєкт має всі шанси бути реалізованим на підприємствах Метінвесту.

Один із кейсів розробляють у цеху гарячої прокатки ПАТ “Запоріжсталь”. Команда з п’яти молодих працівників працює над підвищенням продуктивності стану гарячої прокатки за допомогою синхронізації процесу прокату на всіх контрольних точках. У кінці роботи над проєктом хлопці мають представити алгоритми підвищення продуктивності стану гарячої прокатки.

лідери

Як розповідають учасники команди, наразі вони активно працюють як самостійно, так і зі своїми наставниками. Для опрацювання своїх розробок вони регулярно зустрічаються з керівництвом цеху, отримуючи дієві поради та зауваження. Виходять хлопці і на виробничий майданчик, аби більш детально дослідити роботу стану.

— Я не вперше беру участь у програмі “Молоді лідери”. У п’ятому сезоні наша команда стала призером. Цього року я теж захотів позмагатися в рамках цієї програми, адже це дає новий досвід і знайомства. Також у мене є декілька ідей, які я б хотів реалізувати, і програма “Молоді лідери” — це чудова нагода зробити це.

Зараз наша команда працює над підвищенням ефективності роботи стану гарячої прокатки за рахунок синхронізації його роботи на контрольних точках. Ця робота триває останні 2 місяці, і за цей час ми встигли багато чого зробити. Не один раз ми зустрічалися з нашим куратором — начальником цеху гарячої прокатки Семеном Свиридовим, обговорювали питання, які виникали під час роботи, з майстрами, технологами, спеціалістами технічного управління. Декілька разів ми бували і в цеху, де отримували наочні консультації, проводили хронометражі, спостереження та аналіз роботи обладнання. Сьогодні в нас була чергова зустріч з наставниками, де окреслили плани на майбутню роботу. Плануємо проводити розрахунки та будувати математичну модель на основі даних, які ми вже зібрали, — розповів спеціаліст центру практичного навчання інструментам безперервного вдосконалення Campus Іван Фещенко.

лідери

Окрім особистих зустрічей з кураторами та роботи в цехах, учасники команди працюють і в онлайн-режимі.

— Наша команда складається з 5 людей. Деякі з них працюють позмінно, один — на іншому підприємстві. Але це не стає на заваді нашій роботі. Ми спілкуємося та продуктивно працюємо через Teems і завжди на зв’язку. Разом ми вирішуємо питання та дружно шукаємо рішення заданої теми проєкту. Сподіваюся, що наша розробка буде гарною не лише на папері, а і буде реалізована на виробництві, — зазначив вальцювальник цеху холодної прокатки ПАТ “Запоріжсталь” Станіслав Васильєв.

лідери

Після завершення розробки проєктних робіт їх мають оцінити начальники цехів та управлінь підприємства. Вони вирішать, чи достойні проєкти учасників бути представленими у фіналі. Найсильніші команди будуть захищати свої проєкти перед топ-менеджерами Метінвесту та генеральними директорами підприємств. Проєкти, які визнають найкращими, реалізують на підприємствах, а кожен учасник команди-призера отримає грошовий приз. За перше місце – 35 тис. гривень, за друге – 25 тис. гривень, за третє – 15 тис. гривень. Найкращі учасники команд-призерів також отримають гранти на навчання у «Метінвест Політехніці».

Читайте також: На великому запорізькому підприємстві обладнання перевіряють за допомогою ультразвукових приладів

Фото автора

Сообщение Молоді лідери запорізького підприємства розробляють проєкт, який має підвищити ефективність роботи обладнання — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/molodi-lideri-zaporizkogo-pidpriyemstva-rozroblyayut-proyekt-yakiy-maye-pidvishhiti-efektivnist-roboti-obladnannya-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top