Молодий військовий, який проходить реабілітацію в Запоріжжі, розповів, як евакуював важкопоранених побратимів

Військовослужбовець Роман, відомий своїм позивним «Нота», наразі перебуває на реабілітації в обласному центрі після отриманих поранень.

Роман служив у Національній гвардії України в місті Енергодар. Після атаки ворога на місто енергетиків, наших військових було евакуйовано до Запоріжжя, повідомляє пресслужба ЗОВА.

«Нам пропонували підписати контракт та брати участь у бойових діях. Я разом зі своїми побратимами був лише «за» оборону України та захист близьких родичів», — розповідає Роман.

Під час повномасштабної війни Роман потрапив на Запорізький напрямок. Він згадує, як доводилося евакуювати важкопоранених побратимів під час обстрілів.

«Одного разу отримали наказ евакуювати сусідні підрозділи, в яких були важкопоранені бійці.

Ми відправилися, розуміючи, що це необхідно. Це були наші товариші, і ми не могли залишити їх. Дійшли, десь залишилось метрів 150 до позицій ворога, коли раптово нас почали обстрілювати мінометами та стрілецькою зброєю.

Ми ризикували й побігли до них. Обом пораненим бійцям ми надали першу допомогу, поклали на ноші й почали відступати. У цей момент наші сусідні позиції прикрили нас вогнем. І ми змогли врятувати обох поранених».

Хлопець сподівається, що скоро зможе повернутися до своїх побратимів.

Фото з сайту ЗОВА.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/molodyy-viyskovyy-iakyy-prokhodyt-reabilitatsiiu-v-zaporizhzhi-rozpoviv-iak-evakuiuvav-vazhkoporanenykh-pobratymiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top