Монобільшість займається чим завгодно, окрім питань війни і коронавірусу, – Ігор Артюшенко

Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Сьогодні найголовніші загрози для України – це стягування російських військ і коронавірус, але провладна більшість займається чим завгодно, окрім вирішення цих питань.

Про це в ефірі «Прямого» заявив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарінсть», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

«Терорист і вбивця Путін буде користуватись всіма нашими слабкостями в першу чергу для досягнення своєї мети. Його мета – знищити Україну як максимум, і як мінімум – повернути Україну в російський світ всіма можливими засобами. І тут питання насправді і до єдності українського народу, а найбільше – до української влади.

Українське суспільство живе своїм життям в українському світі а монобільшість, на чолі з Зеленським, живе в якомусь своєму світі, в якому найнагальніші питання це є «сто кіловат»  або  розмитнення авто. Це дуже правильні і доречні речі, але ж, на моє глибоке переконання, першочерговими завданнями і загрозами є те, що на кордоні України стягуються російські війська, це те, що жодного перемир’я не існує, тобто питання війни. І друге питання – питання протидії коронавірусу.

Але український парламент сьогодні чомусь займається всіма іншими речами, окрім цих

двох засадничих найбільших небезпек», – наголосив Ігор Артюшенко.

Також в ефірі обговорил тему ліквідації Окружного адміністративного суду. Ігор Артюшенко наголосив: Зеленський підміняє судову реформу «простими рішеннями», чим продовжує сіяти беззаконня.

«Коли одіозний Окружний адміністративний суд міста Києва виносив потрібні Зеленському рішення – мови про його розформування не йшлося.

Коли Конституційний суд виносив рішення на користь Зеленського, наприклад, про дострокове припинення повноважень ВР – питання про звільнення Тупицього не стояло.

І на тих суддях нема де клейма ставити, але дії Зеленського свідчать, що він продовжує мислити в форматі відосиків і переслідує виключно власні авторитарні інтереси, але жодної державницької стратегії у цих рішеннях нема.

Бо зло неможливо здолати беззаконням», – зазначив Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/monobilshist-zaymaietsia-chym-zavhodno-okrim-pytan-viyny-i-koronavirusu-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top