«Морські» райони Запорізької області заробили на туристах сотні тисяч гривень

За першу половину 2020 року бюджети громад та міст Запорізької області отримали 1,27 млн грн. Це надходження з туристичного збору, який сплачують власники санаторіїв, баз відпочинку, готелів та інших подібних закладів. І найбільшу суму у порівнянні з іншими населеними пунктами отримав «за туристів» бюджет Запоріжжя. Обласний центр заробив 856 тисяч гривень.

На другому місці опинився Якимівський район. Саме тут розташовані Кирилівка, Федотова Коса, Степок та інші курортні населені пункти. До бюджету цієї громади надійшло за пів року 250 тисяч грн.

Заробити зміг і курортно-портове місто Бердянськ. Тут зібрати «з туристів» вдалося 112 тисяч грн.

Зазначимо, що розмір туристичного збору підприємці, що працюють саме у цій сфері, визначають самостійно та на власний розсуд. Втім, він не може бути більше, ніж 0,5% від розміру мінімальної зарплатні, передає “РІА-Мелітополь“.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/morski-rajoni-zaporizkoi-oblasti-zarobili-na-turistah-sotni-tisjach-griven/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=morski-rajoni-zaporizkoi-oblasti-zarobili-na-turistah-sotni-tisjach-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top