“Мотор Січ” проведе капітальний ремонт і модернізацію військових гелікоптерів Грузії Мі-8

У Тбілісі міністр оборони Іраклій Гарібашвілі прийняв делегацію АТ “Мотор-Січ”. Про це повідомило Міністерство оборони Грузії на своїй сторінці в Facebook.

22 січня у Тбілісі було підписано тристоронній меморандум між українським заводом “Мотор Січ”, військовим науково-технічним центром “Дельта” і авіаційним заводом “Tbilaviamsheni”.

Співпраця з Мотор Січ направлена на розвиток військової промисловості і модернізацію літаків. Зазначені сили оборони підприємства вже працюють над ремонтом швейцарських авіаційних двигунів і редакторів, – вказано у повідомленні.

Запорізький “Мотор Січ” проведе капітальний ремонт і модернізацію грузинських військових гелікоптерів Мі-8.

В рамках меморандуму про співпрацю в галузі розвитку військового підприємництва партнери будуть реалізовувати спільні проекти, які будуть покривати капітальний ремонт і модернізацію багатофункціонального шведського двигуна Мі-8, – зазначили у Міноборони Грузії.

Нагадаємо, китайські інвестори “Мотор Січ” почали міжнародний арбітраж з Україною на 3,5 мільярди доларів.

Читайте також: В Запоріжжі почали виготовляти лопаті для гелікоптерів ЗСУ (відео)

Сообщение “Мотор Січ” проведе капітальний ремонт і модернізацію військових гелікоптерів Грузії Мі-8 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/motor-sich-provede-kapitalnij-remont-i-modernizaciju-vijskovih-gelikopteriv-gruzii-mi-8.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top