Музей історії Запорізького козацтва планують відремонтувати за 70 мільйонів гривень

Як ми писали минулого тижня, споруда, побудована ще 1983 року, сьогодні знаходиться в аварійному стані та потребує капітального ремонту. На її реконструкцію та утеплення планується виділити 70 мільйонів.

Відповідну тендерну пропозицію опублікували на сайті «Рrozorro».

Згідно з документацією в музеї заплановані масштабні роботи з реконструкції, утеплення та оснащення.  Там планується провести ремонтні роботи над покрвлею,  внутрішніми стінами, трубопроводами для гарячого водопостачання та  господарсько-протипожежного водопроводу, каналізаційними трубопроводами, системою опалення, вентиляцією та кондиціонуванням, внутрішнім електропостачанням та оснащенням. Окрім вищезазначеного проведуть роботи над земельними ділянками, озелененням та тротуарами.

Наразі пропозиція відкрита, аукціон відбудеться наприкінці квітня.

Раніше ми писали, що під час виїздного засідання голови ЗОДА та директора Національного заповідника Хортиця обговорили аварійність будівлі. Тоді розповіли, що оглядовий майданчик, який розташовано на даху будівлі музею пішов тріщинами. Два перпендикулярні розломи руйнують дах споруди, та призводять до попадання води в середину і псування експонатів. До кінця року обіцяли почати реалізацію усунення аварійності  та розпочати роботи по проєктуванню реконструкції будівлі в цілому.

Источник: https://forpost.media/novosti/muzey-istorii-zaporizkoho-kozatstva-planuiut-vidremontuvaty-za-70-milyoniv-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top