Наєв: рф шукає слабкі місця на півночі, у прикордонні фіксуються спроби проникнення ДРГ

Наєв: рф шукає слабкі місця на півночі, у прикордонні фіксуються спроби проникнення ДРГ

КИЇВ. 21 липня. УНН.  Армія рф не полишає спроб знайти слабкі місця в обороні на Чернігівському та Сумському напрямках. У прикордонні фіксується проникнення ДРГ, але всі спроби були невдалі. Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, пише УНН. Цитата
«російська федерація не полишає спроб знайти слабкі місця у нашій обороні безпосередньо на Чернігівському та Сумському напрямках. У прикордонні фіксується проникнення диверсійно-розвідувальних груп, але всі спроби були невдалими», — повідомив Наєв.
Він заявив, що вживаються всіх необхідних заходів щодо посилення оборонних спроможностей у тісній взаємодії з головами військових адміністрацій щодо збільшення кількості невибухових інженерних загороджень, а також встановлення додаткових камер спостереження.
«З огляду на зазначене, можна впевнено сказати, що у разі спроби перетину будь-якої ділянки державного кордону ворог успіху не матиме. Якщо ж рівень загрози зростатиме, Генеральним Штабом ЗСУ передбачено підсилення наших військ для того, щоб унеможливити намагання ворога вдертися до України», — зазначив Наєв.
Доповнення
19 липня Наєв повідомляв, що Україна посилює ділянки державного кордону через прибуття найманців пвк «вагнер» євгена пригожина на територію білорусі.

Джерело:
УНН

Теги: Суми та Сумська область, війна, кордони, ДРГ, Чернігів та Чернігівщина

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/258906/naiev-rf-shukaie-slabki-miscja-na-pivnochi-u-prikordonni-fiksujutsja-sprobi-proniknennja-drg

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top