На 76 округе Запорожья зафиксирована фальсификация прямо в бюллетенях

Об этом на своей странице в соцсети Фейсбук сообщил один из кандидатов в нардепы по данному округу.

Так, Михаил Прасол, который баллотируется в Верховную Раду как самовыдвиженец, по 76 избирательному округу, показал бюллетень в которой, напротив его фамилии, стояла отметка о выбытии.

“День виборів: Масштабні фальсифікації у Запоріжжі❗

В день голосування вже зранку спостерігається масштабна хвиля фальсифікацій! На дільницях 76 округу (Вознесенівський та Хортицький р-ни) напроти мого прізвища проставлено штамп «вибув», що перешкоджає виборцям здійснити волевиявлення та вводить в оману!

❌Комісії ПРОТИПРАВНО поставили штамп «вибув» напроти мого прізвища, що є злочином передбаченим ст. 158 кк України ( фальсифікація виборчих документів) та є підставою для визнання недійсними результатів виборів на 76 окрузі❗

Пильнуйт і не дайте себе обманути та скористатися вашим голосом! Про всі порушення повідомляйте мені”,-пишет автор поста.

Отметим, что информация о замене 558 бюллетеней на данном участке, в связи с их порчей, появилась в СМИ еще около 10 утра.

Источник: https://subbota.ua/news/74844/na-76-okruge-zaporozhja-zafiksirovana-naglaja-falsifikacija-prjamo-v-bjulletenjah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top