На «Азовсталі» рашисти вбили мешканця Запоріжжя

Під час евакуації цивільного населення, яке переховувалось на території «Азовсталі», в Маріуполі окупанти вбили українських бійців. Серед них був запоріжець Антон Перекрест.

«6 травня під час припинення вогню та евакуації цивільного населення з «Азовсталі» рашистами було вбиті три українських воїна. Середь вбитих був наш земляк запорожець Антон Перекрест. Вічна пам’ять Героям! Висловлюю щирі співчуття сім’ї загиблого Героя, та його батькові моєму Другу Леоніду Перекресту», — написав у соцмережі запорізький волонтер Рудольф Акопян.

Відомо, що Антон Перекрест захищав Батьківщину на Донбасі ще у 2015 році. Влітку 2020 запоріжець одружився…

Слава Герою!

Як вже повідомляв «Форпост», 173 людини, які були врятовані з «Азовсталі» та Маріуполя, 8 травня увечері дістались Запоріжжя.

«Дякуємо за це всім героїчним оборонцям «Азовсталі». Ціною трьох життів наших воїнів та шістьох поранених бійців вдалося дістати та вивезти мирних з території заводу.
Збройні сили України та полк «Азов» ціною надзусиль не тільки тримають оборону, але й рятують цивільних. А ворог в цей час б‘є у спину. Цинічно, підступно, по-російські», — повідомила Маріупольська міська рада.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-azovstali-rashysty-vbyly-meshkantsia-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top