На блокпості у Запорізькій області у черзі на виїзд померло чотири людини

На блокпості у Василівці у черзі на виїзд померло чотири людини

На блокпості у Василівці, який контролюють російські військові, — справжнє пекло. Людей, які хочуть евакуюватися з окупованих територій, продовжують цілодобово тримати у пастці. Кожен день на блокпості в черзі на виїзд стоять сотні машин та автобусів. Пропускають – по 40-50 автівок на день.

Більшість людей ночує на узбіччі дороги вже 5 діб. У літню спеку, без житла і нормальної їжі, без доступу до лікарні й «швидкої допомоги». За останні 2 дні через такі нелюдські умови померло 4 людини. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Разом із центральними органами влади ми зробили чергове звернення до ворожої сторони із проханням відкрити «зелений» коридор для евакуації населення.

Російська влада цинічно відповіла, що ніхто з мелітопольців не хоче виїжджати з міста і потреби в коридорі немає.

Напевно рашисти отримують задоволення від того, як страждають ні в чому не винні маленькі діти, вагітні жінки, важкохворі, люди похилого віку», — написав Іван Федоров.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що доставляти медикаменти до окупованих територій стає все складніше, бо російські військові їх забирають. Днями забрали навіть препарати для хворої на муковісцидоз мешканки Мелітополя.

Цінний вантаж мав конкретного адресата — Пелагею Нестеренко, що має щодня приймати безліч препаратів, проводити різні процедури. Без цього вона не може ні харчуватися, ні дихати. Але окупанти вирішили, що їм ці ліки потрібніші.

Читайте також: Російські військові обстріляли п’ять населених пунктів Запорізької області

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение На блокпості у Запорізькій області у черзі на виїзд померло чотири людини появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-blokposti-u-zaporizkiy-oblasti-u-cherzi-na-viyizd-pomerlo-4-lyudini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top