На частині ТОТ Запорізької області окупанти погрожують забирати житло за «борги» по комуналці

У тимчасово окупованому Бердянську окупанти намагаються всіх місцевих мешканців, які не виїхали, змусити оплачувати комунальні послуги через російські банки.

Багато ОСББ були вимушені перейти на обслуговування в російські банки. Частину голів ОСББ примусили, а інша стала колаборантами, про це повідомляє Бердянська міська військова адміністрація.

Наразі у багатьох мешканців курортного міста немає грошей, щоб сплачувати за комунальні послуги. До того ж багато хто виїхав через повномасштабну війну на підконтрольну Україні територія або до Європи. Зрозуміло, що росія вони не платять за комунальні послуги.

Окупаційна влада стала погрожувати забирати житло за борги.

«Неспроможні та безхазяйні квартири будуть передані у муніципальну власність міста згідно з російським законодавством».

Деякі голови ОСББ незаконно вламуються до квартир, мешканці яких виїхали з окупації, та крадуть майно за «борги».

«Дуже важливо зараз усім бердянцям зберегти документи на житло та майно: впорядкувати папери, зробити фотокопії та зберегти в декількох джерелах (наприклад, на електронній пошті, в месенджерах тощо). Якщо ж ваші права вже порушили самоуправством, то надішліть заяву до Нацполіції електронною поштою. Після деокупації правоохоронці розберуться і з цими злочинами, і з колаборантами», — зазначає БМВА.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-chastyni-tot-zaporizkoi-oblasti-okupanty-pohrozhuiut-zabyraty-zhytlo-za-borhy-po-komunaltsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top