На частині ТОТ Запорізької області росіяни змушують аграріїв вести електронний облік зерна

Схоже, що до контрнаступу ЗСУ, російські війська та колаборанти вирішили вивезти все зерно з частини тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Попри тимчасову окупацію деякі аграрії все ж засіли поля на ТОТ. Загарбники вирішили їх зобов’язати вести електронний облік зерна та продуктів перероблювання, щоб фермери не могли самостійно розпоряджатися вирощеним врожаєм, про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Внести туди потрібно навіть зерно минулих врожаїв. Інакше сільгоспники не зможуть його ні продати, ні переробити.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Херсонщини й Запоріжжя зрадники налагодили схему, за якою наживаються на місцевих аграріях. Зобов’язали фермерів здавати за безцінь зерно до “держпідприємств”. Якщо власник елеватора залишив регіон, то його зерно “конфіскують”, якщо точніше — розграбовують. З “держпідприємства” зерно потрапляє до дотичних до колаборантів структур й ті вже перепродують награбоване за ринковою ціною в росії. Різниця йде в кишеню структурам та колаборантам.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-chastyni-tot-zaporizkoi-oblasti-rosiiany-zmushuiut-ahrariiv-vesty-elektronnyy-oblik-zerna.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top