На Центральному пляжі Запоріжжя відбулося свято “Молоді та незалежності”

“Пляжна вечірка” зацікавлювала насиченою програмою – конкурси, інтелектуальні ігри з призами. Любителі активного відпочинку мали можливість пограти у пляжний волейбол, фрізбі та флорбол. На інтелектуалів чекала гра “квіз” на кшталт “Що? Де? Коли?”.

Запорізький обласний центр молоді в межах проекту “Youth Open Air Platform” виграв грант у 85-ть тисяч гривень та закупив столи, переносні стільці, намети, мікрофони та генератор, який дає можливість проводити подібні вечірки просто неба з гучною музикою та цікавими світловими ефектами вночі.

Влаштували низку конкурсів на призи від обласного центру молоді та спонсорів. Наприклад, у танцювальному батлі взяли участь 15 відпочивальників. З кожною новою піснею ведучі визначали танцівників, які проходять до наступного раунду. Врешті-решт у фіналі переміг Євген Сєрков.

Євген виграв двадцятипятивідсоткову знижку на “Фітнес тревел тур” в Іспанію. Каже: хоче полетіти на відпочинок зі своєю дружиною, але поки не має закордонного паспорту.

Після заходу сонця на відпочивальників чекала дискотека та виступи місцевих ді-джеїв. Організатори кажуть: вже запланували 20 “open air” вечірок до жовтня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-tsentralnomu-plyazhi-zaporizhzhya-vidbulosya-svyato-molodi-ta-nezalezhnosti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top