На цьому тижні у Запоріжжі відкриються центри допомоги для мешканців трьох районів

Мешканці трьох районів отримуватимуть допомогу у спеціальних центрах

За принципом відкритого простору «Саме тут», де надають допомогу мелітопольцям, у Запоріжжі запрацюють центри для мешканців Бердянського, Василівського та Пологівського районів.

У Запоріжжі триває налагодження роботи з мешканцями окупованих територій, що евакуювались на підконтрольну Україні територію. Для її поліпшення в обласному центрі вже цього тижня буде відкрито центри допомоги для мешканців Бердянського, Василівського, Пологівського районів.  А також буде створено хаб для вихідців з Херсонської області та окремий — для військовослужбовців та їхніх родин. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Крім того посадовці наголошують, що оскільки в окупації небезпечно варто продовжувати евакуацію. Акцент робиться на вразливі категорії населення, зокрема осіб, що перебувають в інтернатних закладах тощо.

Також керівництво області нагадує про важливість організації укриттів на всіх територіях регіону та наголошує на важливості реагувати на сповіщення про повітряну тривогу.

Як повідомляла «Індустріалка», в Запоріжжі та районі тривають перевірки стану сховищ при навчальних закладах.

Читайте також: У Запоріжжі рідні загиблих військовослужбовців зі своїх пенсій допомагають захисникам

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение На цьому тижні у Запоріжжі відкриються центри допомоги для мешканців трьох районів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-tsomu-tizhni-u-zaporizhzhi-vidkriyutsya-tsentri-dopomogi-dlya-meshkantsiv-troh-rayoniv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top