На дорогах Запорізької області встановлюють систему, яка буде збирати інформацію про автомобілі в автоматичному режимі (відео) 

Підрядник встановлює два комплекси зважування у русі (WIM).

WiM-Weigh in Motion — система зважування у русі, яка без зупинки транспортних засобів збирає дані про вагу ТЗ, його габарити, кількість осей та навантаженість на вісь. Саме такі 2 комплекси скоро запрацюють у Запорізькій області. Про це повідомили у прес-службі “Укравтодору”.

Підрядна компанія вже почала монтаж комплексів WiM на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь: один у Комишувасі (в напрямку Маріуполя) та другий поблизу села Лукашеве (в напрямку Дніпра).

“Комплекси включають в себе набір датчиків, які вмонтовані в асфальт та призначені для визначення ваги ТЗ, кількості осей, навантаження на кожну вісь, габарити транспорту, а також металеву рамку, обладнану камерами фото- відеофіксації, які визначають швидкість транспорту та здатні розпізнавати номери транспортних засобів”, – вказано у повідомленні.

Відомо, що комплекси мають свої сервери і з’єднання з інтернетом. Завдяки цьому  вони збирають інформацію про автомобілі в автоматичному режимі. З їх допомогою планують визначати порушників на дорозі, формувати офіційний документ і передавати його до поліції.

Читайте також: Скандальний запорізький нардеп подався до Білорусі дружити з диктаторами

Сообщение На дорогах Запорізької області встановлюють систему, яка буде збирати інформацію про автомобілі в автоматичному режимі (відео)  появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-dorogah-zaporizkoi-oblasti-vstanovljujut-sistemu-jaka-bude-zbirati-informaciju-pro-avtomobili-v-avtomatichnomu-rezhimi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top