На фасаді траси в Запоріжжі за 35 тисяч доларів виставили на продаж кафе (ФОТО)

Через платформу ОЛХ продається окремо стояча будівля кафе з земельною ділянкою на вулиці Космічній, 144 (фасад траси Харків–Сімферополь, на виїзді з м. Запоріжжя).

Ціна — 35 000 $.

Огляд основних характеристик об’єкта Загальна площа приміщень становить 142 м².Практичне планування приміщень (додається копія плану БТІ), включаючи великий зал для відвідувачів кафе.Кухонне обладнання наявне.Літня тераса та зона барбекю зі стаціонарним мангалом.Вітринні вікна і три входи.Загальна площа земельної ділянки складає 0.1192 га, з орендою до 2024 року. Кадастровий номер: 2310100000:03:031:0090.Цільове призначення земельної ділянки — «для будівництва та обслуговування торгових будівель, для розміщення кафе та зупинкового комплексу».Зручний під’їзд, зупинка громадського транспорту та інтенсивний трафік.

Завдяки своєму розташуванню та конфігурації земельної ділянки, об’єкт продажу може бути ефективно використаний для розміщення торговельного центру, кафе, об’єктів побутового обслуговування населення.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-fasadi-trasi-v-zaporizhzhi-za-35-tisyach-dolariv-vistavili-na-prodazh-kafe-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top