На фронт потрапив з третьої спроби: запорізький військовий загинув у Харківській області

Після початку повномасштабного вторгнення Максим Єрмеєв одразу ж пішов до військкомату, його не брали через відсутність бойового досвіду. Тільки з третьої спроби йому вдалося потрапити на фронт.

Вікторія Потєхіна — тренерка зі стрибків у воду, призерка юнацьких олімпійських ігор та чемпіонка Європи, Максим Єрмеєв — працівник заводу. Вони почали зустрічатися у 2020 році, а через три роки побралися. У пари народився синочок, якому зараз 2,5 роки, повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Вікторія разом із сином виїхала за кордон, а Максим залишився. Чоловік, як справжній патріот, одразу ж пішов до військкомату, однак його не взяли через відсутність бойового досвіду. Він почав волонтерити (рив окопи, будував бліндажі, носив мішки з піском).

Максим не полишив спроб потрапити на фронт. З третьої спроби у 2022 році його таки взяли до війська. Того ж року Вікторія з дитиною повернулася додому, оскільки не могли бути так далеко від чоловіка.

Воював на Донецькому та Харківському напрямках. Перше поранення отримав під час обстрілу торік. Його направили на лікування до Харкова.

«Йому три рази робили операцію, бо не могли знайти уламок. Його оперували перший раз, не знайшли, йому запропонували залишити його. Ми жартували, що він стане залізною людиною. Тільки з третього разу йому вдалося дістати той уламок», — згадує жінка.

У січні 2024 року його перевели до Харківської області. 8 квітня військовий отримав поранення несумісне з життям — кульове поранення в голову.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-front-potrapyv-z-tretoi-sproby-zaporizkyy-viyskovyy-zahynuv-u-kharkivskiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top