На фронті поклав голову випускник агротехнологічного університету з Мелітополя

Дмитро Закревський з Мелітополя загинув, боронячи незалежність України

23-річний  Дмитро Закревський — випускник Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного — віддав своє життя на фронті. Це друга важка втрата для колективу навчального закладу.

— День 24 лютого, коли росія вторглася в Україну, назавжди змінив кожного з нас. У часи боротьби за незалежність України надією для всіх лишаються українські захисники. Захищати країну пішли й колишні студенти ТДАТУ, — повідомляють на сайті університету. — 11 червня 2022 року загинув наш випускник Закревський Дмитро. Ми втратили одного з найкращих наших випускників. Йому було лише 23 роки. У лютому 2021 року він отримав диплом магістра, тільки починав доросле життя, сповнений мрій і планів. Але ворог забирає кращих синів України. Стискається серце, болить душа, переповнює лють. Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, факультет енергетики і комп’ютерних технологій щиро співчувають рідним і близьким Дмитра Закревського. Вічна пам’ять герою, який, віддав життя за Україну. У наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про Дмитра.

загибель студента

У середині березня, як повідомляла «Індустріалка», пішов з життя 18-річний Віктор Катанчик — студент ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Хлопець отримав поранення під час обстрілу Мелітополя, лікарям не вдалось його врятувати.

Читайте також: Мешканець Іспанії приїхав до Запорізької області, щоб бити ворогів — відео

Читайте наші новини на сайті  zprz. city 

Сообщение На фронті поклав голову випускник агротехнологічного університету з Мелітополя появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-fronti-poklav-golovu-vipusknik-agrotehnologichnogo-universitetu-z-melitopolya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top